Hotel ve stylu horské chaty, postaven na úbočí Kozích hřbetů.

Ubytování Špindlerův Mlýn


Najdete nás také na  facebook: Hotel Panorama – oficiální

Cena za ubytování se snídaní                                        890,- Kč

Nabízíme konání škol a školek  v přírodě                    od 350,- Kč

Současně nabízíme možnost pořádání soukromých oslav, večírků, firemních akcí atd.

Silvestrovský pobyt 2017 od 29.12. 2017 do 1.1.2018 …… 1200,- Kč  na osobu a noc

Akční ceny nabízíme na www.slevomat.cz

 

 

 

 

Přejete si ubytování s romantickým a jedinečným výhledem? Přejete si strávit krásnou dovolenou ve Špindlerově Mlýně a k ubytování nepotřebujete luxusní hotel? Používáte hotel k přespání a za tuto službu nemáte potřebu platit hodně peněz? Pokud jste si odpověděli ano, dovolujeme Vám srdečně nabídnout ubytování u nás – v Hotelu Panorama ve Svatém Petru. Tento nádherný objekt s vlastní historií na úbočí Kozích hřbetů Vám nabízí nejen jedinečný pohled na údolí Svatého Petra, ale i ubytování v pravém horském hotelu.

Je pro vás připraveno 12 pokojů, dvoulůžkových i vícelůžkových. WC a sprcha nejsou na pokoji – jsou společná – na patře. Na přání hostů jsou všechny pokoje nekuřácké. Centrum Špindlerova Mlýna je 1500m, cca 15 minut chůze.

Z našeho baru máte jedinečný výhled na Svatý Petr – ten si můžete vychutnat s točeným pivem. Pokud zrovna nebudete hrát stolní fotbálek, můžete sledovat satelitní programy v restauraci, kde se ráno nabízejí snídaně. Pokud si přejete saunu, bazén, masáže, wellnes centrum nebo dětský koutek, pouhých 250m od našeho hotelu je Hotel Horal****. Další velký bonus pro Vás, je zdarma hotelové parkoviště a zastávka skibusu pouhých 100 m od našeho hotelu. Jsme jediný Low-cost hotel ve Špindlerově Mlýně. Naší snahou je zajistit Vám kvalitní, čisté a příjemné ubytování za přátelské ceny. Nabízíme jedinečný výhled, klid a pohodu. Věříme, že i vám se u nás bude líbit a rádi se budete vracet. Na vaši návštěvu se těší team z Hotelu Panorama – Špindlerův Mlýn – Svatý Petr.

Informace o ceně ubytování včetně snídaně Vám rádi poskytneme na tel.: +420 603 988 498 nebo na emailu: info@panorama-spindl.cz.

Pobyt pro děti do 3 let je zdarma.

Pejsci jsou  u nás vítáni a pobyt mají též zdarma.

Childern under 3 Years and dogs  free of charge.

Rekreační poplatek 15 kč/den/osoba

Současně nabízíme   pořádání škol a školek v přírodě  -  cena od 350 – 450 Kč na osobu.

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn spadá pod Královéhradecký kraj a pod okres Trutnov. Špindl, jak se lyžařskému středisků zkráceně nazývá, patří mezi významná turistická střediska v Krkonoších. Špindlerův Mlýn má kolem 1400 obyvatel a jejich počet se v zimní sezóně rozšíří údajně o zhruba 700 000 turistů.

Špindlerův Mlýn nabízí mnoho atrakcí i v letní sezóně. V letních měsících jsou ideální podmínky pro pěší turistiku a horská kola. Překrásná příroda láká turisty nejen z okolních zemí, V poslední době začínají krásu Špindlerova Mlýna objevovat i našinci.


Historie

Obec se kdysi jmenovala Svatý Petr (dnes se tak jmenuje jen údolí). V letech 1802 -1807 zde chtěli místní postavit kostel sv. Petra a Pavla a žádost k povolení stavby od císaře, sepisovali v místním Špindlerově mlýně. Toto místo podpisu uvedli také do žádosti. Došlo ale k omylu a zpět se vrátilo povolení ke stavbě kostela v obci Špindlerův Mlýn. Občané raději obec přejmenovali, aby mohli začít stavět. Zaslání nové žádosti by totiž mohla být brána jako urážka neomylného úřadu a kostel by tu už určitě nestál. Kostel zde stojí dodnes a traduje se, že při výrobě jeho zvonu, bylo do směsi mědi a cínu přidáno i stříbro.

Špindl dnes

Město je bezesporu jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších středisek zimních sportů v České republice. Lůžková kapacita Špindlerova Mlýna je kolem 10 tisíc lůžek, i tak je zde problém sehnat v zimních měsících ubytování. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty. Lyžařské a běžecké tratě jsou v provozu až 5 měsíců v roce. Profesionálně upravované sjezdové tratě různého druhu obtížnosti jsou v celkové délce 25 km. Celkem 14 lanovek a vleků zajišťují přepravní kapacitu 17 500 lyžařů za hodinu. S jedním skipasem je možno lyžovat na více jak 25 km upravených sjezdovkách na 4 různých lyžařských resortech (Svatý Petr, Medvědín, Horní Mísečky, Labská). Většina sjezdovek je v případě nižší sněhové pokrývky uměle zasněžována.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright Horská chata Panorama, ubytování Špindlerův mlýn - Vyrobilo MFÁčko