Hotel ve stylu horské chaty, postaven na úbočí Kozích hřbetů.

Ubytování Špindlerův Mlýn


Najdete nás také na  facebook: Hotel Panorama – oficiální

Cena za ubytování se snídaní                                        890,- Kč

Nabízíme konání škol a školek  v přírodě                    od 350,- Kč

Současně nabízíme možnost pořádání soukromých oslav, večírků, firemních akcí atd.

Letní sezóna bude ukončena dne 29.10.2017, těšíme se opět na Vás v zimní sezóně od 8.12.2017, která bude zahájena tradiční akcí Špindl Ski Opening 2017  dne 9.12.2017 od 10.00 ve Skiareálu Špindlerův Mlýn.

Silvestrovský pobyt 2017 od 29.12. 2017 do 1.1.2018 …… 1200,- Kč s polopenzí  na osobu a noc.

Akční ceny nabízíme na www.slevomat.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

Přejete si ubytování s romantickým a jedinečným výhledem? Přejete si strávit krásnou dovolenou ve Špindlerově Mlýně a k ubytování nepotřebujete luxusní hotel? Používáte hotel k přespání a za tuto službu nemáte potřebu platit hodně peněz? Pokud jste si odpověděli ano, dovolujeme Vám srdečně nabídnout ubytování u nás – v Hotelu Panorama ve Svatém Petru. Tento nádherný objekt s vlastní historií na úbočí Kozích hřbetů Vám nabízí nejen jedinečný pohled na údolí Svatého Petra, ale i ubytování v pravém horském hotelu.

Je pro vás připraveno 12 pokojů, dvoulůžkových i vícelůžkových. WC a sprcha nejsou na pokoji – jsou společná – na patře. Na přání hostů jsou všechny pokoje nekuřácké. Centrum Špindlerova Mlýna je 1500m, cca 15 minut chůze.

Z našeho baru máte jedinečný výhled na Svatý Petr – ten si můžete vychutnat s točeným pivem. Pokud zrovna nebudete hrát stolní fotbálek, můžete sledovat satelitní programy v restauraci, kde se ráno nabízejí snídaně. Pokud si přejete saunu, bazén, masáže, wellnes centrum nebo dětský koutek, pouhých 250m od našeho hotelu je Hotel Horal****. Další velký bonus pro Vás, je zdarma hotelové parkoviště a zastávka skibusu pouhých 100 m od našeho hotelu. Jsme jediný Low-cost hotel ve Špindlerově Mlýně. Naší snahou je zajistit Vám kvalitní, čisté a příjemné ubytování za přátelské ceny. Nabízíme jedinečný výhled, klid a pohodu. Věříme, že i vám se u nás bude líbit a rádi se budete vracet. Na vaši návštěvu se těší team z Hotelu Panorama – Špindlerův Mlýn – Svatý Petr.

Informace o ceně ubytování včetně snídaně Vám rádi poskytneme na tel.: +420 603 988 498 nebo na emailu: info@panorama-spindl.cz.

Pobyt pro děti do 3 let je zdarma.

Pejsci jsou  u nás vítáni a pobyt mají též zdarma.

Childern under 3 Years and dogs  free of charge.

Rekreační poplatek 15 kč/den/osoba

Současně nabízíme   pořádání škol a školek v přírodě  -  cena od 350 – 450 Kč na osobu.

Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn spadá pod Královéhradecký kraj a pod okres Trutnov. Špindl, jak se lyžařskému středisků zkráceně nazývá, patří mezi významná turistická střediska v Krkonoších. Špindlerův Mlýn má kolem 1400 obyvatel a jejich počet se v zimní sezóně rozšíří údajně o zhruba 700 000 turistů.

Špindlerův Mlýn nabízí mnoho atrakcí i v letní sezóně. V letních měsících jsou ideální podmínky pro pěší turistiku a horská kola. Překrásná příroda láká turisty nejen z okolních zemí, V poslední době začínají krásu Špindlerova Mlýna objevovat i našinci.


Historie

Obec se kdysi jmenovala Svatý Petr (dnes se tak jmenuje jen údolí). V letech 1802 -1807 zde chtěli místní postavit kostel sv. Petra a Pavla a žádost k povolení stavby od císaře, sepisovali v místním Špindlerově mlýně. Toto místo podpisu uvedli také do žádosti. Došlo ale k omylu a zpět se vrátilo povolení ke stavbě kostela v obci Špindlerův Mlýn. Občané raději obec přejmenovali, aby mohli začít stavět. Zaslání nové žádosti by totiž mohla být brána jako urážka neomylného úřadu a kostel by tu už určitě nestál. Kostel zde stojí dodnes a traduje se, že při výrobě jeho zvonu, bylo do směsi mědi a cínu přidáno i stříbro.

Špindl dnes

Město je bezesporu jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších středisek zimních sportů v České republice. Lůžková kapacita Špindlerova Mlýna je kolem 10 tisíc lůžek, i tak je zde problém sehnat v zimních měsících ubytování. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty. Lyžařské a běžecké tratě jsou v provozu až 5 měsíců v roce. Profesionálně upravované sjezdové tratě různého druhu obtížnosti jsou v celkové délce 25 km. Celkem 14 lanovek a vleků zajišťují přepravní kapacitu 17 500 lyžařů za hodinu. S jedním skipasem je možno lyžovat na více jak 25 km upravených sjezdovkách na 4 různých lyžařských resortech (Svatý Petr, Medvědín, Horní Mísečky, Labská). Většina sjezdovek je v případě nižší sněhové pokrývky uměle zasněžována.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Copyright Horská chata Panorama, ubytování Špindlerův mlýn - Vyrobilo MFÁčko